ÜYE OLMAK

İzmir Ticaret Odası Sanal Fuar'ına üye olabilmek için izlenilmesi gereken yol şu şekildedir;

1- Resimde gösterilen ana sayfa da bulunan "Üye Ol" butonuna veya üst menüde bulunan "Firma Üyeliği" butonlarından birisini tıklamanız gerekmektedir.

2- Aşağıdaki gibi karşınıza gelen Üyelik Formu'ndaki bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmalısınız. Bunun için Adınızı, Soyadınızı, e-mail adresinizi, Sanal Fuar'a giriş yaparken kullanmak istediğiniz kullanıcı adı ve şifrenizi ayrıca en fazla 9 rakamdan oluşan Oda Sicil Numaranızı girmeniz gerekmektedir. Doğru olmayan bilgi girişi tespit edildiği an Sanal Fuar üyeliğiniz dondurulacaktır.

3- Firmanızın konum bilgilerini harita üzerinden tam olarak işaretleyebilirsiniz. Aşağıda bulunan görseldeki gibi harita üzerinde bulunan imleci sürükle bırak yöntemiyle firmanızın bulunduğu konumu işaretlemek için kullanabilirsiniz.

4- Firmanız hakkında yazdığınız bilgilerin tam ve doğru bir şekilde girildiğinden emin olunuz. İşaretli kısımlarda bilgi girilmesi zorunludur.

5- Bu işlemden sonra Kullanıcı Sözleşmesini kabul ediyorum seçeneği işaretlenerek kaydet tuşuna basınız.

6- İkinci adımda ürününüzün en az bir adet resmini ve ürün ismi ve açıklamasını İngilizceleri dahil olmak üzere doldurunuz ve kaydet tuşuna basınız.

7- Bu bölümde de katalog ekleyebilirsiniz. Türkçe ve İngilizce olarak isimlendirerek kaydet tuşuna basınız.

8- Birden fazla ürün ve katalog eklemek için sol bölümde bulunan butonları kullanabilir veya firma kaydınızı tamamladıktan sonra kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak daha fazla bilgi ekleyebilirsiniz.

9- Bu sırada belirttiğiniz mail adresine Sanal Fuar üyelik bilgilerinizi içeren bir e-mail gönderilecektir. Bu e-mail'i ileride ihtiyaç duyulması ihtimaline karşın saklamanızı öneririz.

10- Firma Üyelik bilgileriniz, sistem yöneticileri tarafından kontrol edilerek Sanal Fuar Standınız yayına alınacaktır.

11- Bunun ardından kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak sisteme giriş yapabilir, dilediğiniz gibi dökümantasyonlarınızı sisteme yükleyerek standınızı zenginleştirebilirsiniz. Unutulmamalıdır ki firmanıza ait olacak bu stand, firmanızı yansıtacaktır.

12- Böylece İzmir Ticaret Odası'nın siz değerli üyelerine ücretsiz olarak sunduğu Sanalfuar'a üye olmuş oldunuz. Tebrik ederiz!